پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان ایلام به مناسبت ۱

پیام تبریک مدیرکل هواشناسی استان ایلام به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران
260x260

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان ایلام،سیروس نادری زرنه مدیر کل هواشناسی استان ایلام با صدور پیامی ۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است :
در روز پربرکت دوازدهم فروردین، نظامی متولد شد که نور اسلام عزیز را، دگر باره، نه فقط در ایران، بلکه در سراسر جهان متجلّی ساخت. در این روز، ساختار جدید سیاسی و اجتماعی، بر مبنای آرای اکثریت مردم (۹۸/۲درصد) تثبیت شد و رسما نظام مقدس جمهوری اسلامی توسط ملت مسلمان ایران تأیید شد. دوازدهم فروردین، که روز تثبیت انقلاب اسلامی و زنده شدن آرمان‌ها و ارزش‌های ناب اسلام محمدی و شکوفایی دستاوردهای ایران اسلامی است، با رأی حداکثری امت همیشه در صحنه، به رهبری حضرت امام خمینی (ره)، مُهر تأیید و تأکید گرفت. اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و فرخنده که ثمره رشادت و جانفشانی دلیر مردان وشیرزنان ایران اسلامی بوده و  تقارن آن با  ایام ماه مبارک رمضان را گرامی داشته و عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه
خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم.
امیدوارم در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب ، مزین به سال «سال مهار تورم، رشد تولید» شده است، سالی توام با تعالی و پیشرفت، همدلی و تلاش برای ساختن سرزمین پر مهرمان ایران با توکل به الطاف الهی و در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باشد.

سیروس نادری زرنه   
مدیرکل هواشناسی استان ایلام

عکس های مرتبط باخبر
260x260
260x260
260x260

 havasi   یکشنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۳  1335:تعداد مشاهده  Total Comments 0 چاپ خبر

Write a comment

نظرات کاربران